Ettevõttest

OÜ MetEst Metall asutati 2006 aastal. Alguses tegutseti rendipindadel Tõrva linnas. Tänaseks oleme kolinud Viljandimaale, Karksi-Nuias paiknevasse uude kaasaegsesse tootmishoonesse, kus tootmispinda on üle 2100 m2. Alates ettevõtte asutamisest, oleme arendanud oma tehnoloogiat ja tootmisvõimsust, pöörates tähelepanu oma klientide vajadustele.

OÜ MetEst Metallil on kolm peamist tegevusala:
– lehtmetall toorikute lõikamine
– lehtmetalli painutamine
– masintöötlus
Meie klientideks on peamiselt B2B partnerid: metallitööstused, ehitusettevõtted, laevaehitus firmad, tootearendusega tegelevad ettevõtted, energeetika ja põllumajandus ettevõtted.

Kliendid paiknevad meil peamiselt Eestis, Lätis, Rootsis ja Soomes.

Tahame olla osa teie ettevõtte arengust, pakkudes uusimat tehnoloogiat, kiiremat teenindust, efektiivsemat tootmist ning parimat hinda ja kvaliteeti.

Me pidevalt arendame oma tehnoloogiat ja tootmisvõimsust, keskendades tähelepanu oma klientide vajadustele. Pakume klientidele lahendusi, mis aitavad neil oma eesmärke saavutada.

Ettevõttes on juurutatud ISO9001 ja ISO14001 juhtimissüsteemid. Sertifitseerimine toimus jaanuaris 2009.

Ettevõte sai EN1090-1 sertifikaadi juunis 2014. Vastavalt sellele võime toota lehtterasest termilise lõikusega valmistatud detaile ja külmvormimisega painutatud komponente, mis on ettenähtud kasutada ehitiste kandeelementidena ehitamisklassiga vastavalt EXC1 kuni EXC4.

Meie tootmisprotsessis kasutatav lehtmetall omab sertifikaati vastavalt EN10204/3.1

Põhiväärtused

Aeg – kiirus tööde teostamisel ning päringutele reageerimisel on üks eelis, tänu millele oleme saanud suhteliselt suure kliendibaasi.

Klient – uurime kliendi vajadusi, pakkume talle sobivaimat lahendust, hindame tema nõudmisi

Keskkond – oma töö juures arvestame, et teras on taastumatu ja kallis ressurss, mille käitlemisel tekkinud jäägid tuleb otstarbekalt ära kasutada. Oma tootmise juures kasutame võimalikult keskkonnasõbralikku ja säästlikku tehnoloogiat ja materjale.

Kvaliteet – meie jaoks ei tähenda kvaliteet mitte ainult toote kvaliteeti vaid ka kvaliteeti teeninduses, kokkulepetes, juhtimises

Inimene – usume, et väärtusi loovad inimesed, kasutades selleks masinaid ja tehnoloogiat

photo (2 of 37)
photo (9 of 37)
photo (9 of 11)